Bakış Acısı – Hanife Mert
Read Time:1 Minute, 1 Second

Bakış Acısı – Hanife Mert

0 0

Merhaba, sizlere bugün yeni bir kitaptan söz edeceğiz, aslında yazarın kendisi anlatacak, biz de sizlere aktaracağız. Yazar Hanife Mert’in ikinci kitabı olan Bakış Acısı, Gece Kitaplığı’ndan çıktı ve Ekim 2017 tarihinde raflardaki yerini aldı. Şimdi sözü yazarın kendisine bırakıyoruz.

Bakış Acısı kitabım; toplumsal nitelikte ve hali hazırda yaşanan sorunlarımızın gündeme taşınması konusunda gelen talepler üzerine kitaplaştırılmış bir öz-romandır. Ekim 2017de okurlarıyla buluşmuştur.
Konusu, gerçek olaylardan ve olayları yaşayan kişilerle birebir görüşmem ve o görüşme sonucunda edindiğim bilgileri harmanlayarak kurguladığım gerçeklerden oluşmaktadır. Bu kitapla toplumun kemikleşmiş hepimizce bilinen sorunlarına farkındalık yaratmaya çalıştım… Kitabımda Düş Batımı kitabımda olduğu gibi kadın sorunlarına ağırlık verdim.
“Kadın özgür olmalı. Özgür olursa kadın, özgür çocuklar yetiştirir. Kadın okumalı, kadın çalışmalı. Kadın varlığını ve saygınlığını eğitimle bilinçlenerek sağlamalı.”

Sevgi ve saygılarımla
Hanife Mert


Tanıtım Bülteninden:

İnsan yarın ne yaşayacağını, başına ne geleceğini, onu bekleyen sürprizleri önceden kestiremiyordu. Tıpkı sonbaharda şiddetli yağan yağmurun, esen rüzgârın doğa üzerindeki yok edici etkisi gibi. Oysa bir müddet sonra ilkbaharda her şey yeniden hayat bulacak ve doğa tekrar canlanacaktı.
Ya bizim hayatımız?
Temelden sarsılan bu insanlar doğa gibi bir müddet sonra düzene girip tekrar can bulacak mıydı? Bunu zaman gösterecekti.
Sevgiyle kalın…
Hanife Mert

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Lütfen Paylaş:

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Çocuklar İçin Harika Kitaplar – Kelime Yayınları
Next post Ölüler de Yalan Söyler – Hüseyin Ekinci – Yorum: Mustafa Yıldırım