Soru Gönder

Soru Gönder

“Kitap Kurdu” sayfalarımızda yayınlanmak üzere sizler de soru gönderebilirsiniz. Sorularınız kitaplar ve sinemaya uyarlanan kitaplar üzerine olabilir. Dilerseniz bir kitabın yazarını, dilerseniz bir kitabın karakterinin adını sorabilir, katılımcıları şaşırtacak ilginç bilgiler gönderebilirsiniz. Katılım ve Paylaşımlar için teşekkür ederiz  🙂

  Adınız Soyadınız (gerekli)

  E-postanız (gerekli)

  Lütfen Kitap Kurdu İçin Sorulmasını İstediğiniz Soruları ve Yanıtlarını Aşağıya Yazınız (En Az 1 Soru ve Yanıtlarını Doldurmanız Gerekir)


  (gerekli alan)
  (gerekli alan)
  (gerekli alan)
  (gerekli alan)

  Bize İletmek İstediğiniz Özel Bir Mesajınız Varsa Lütfen Buraya Yazınız

  Lütfen soruyu yanıtlayınız

  Kişisel Bilgilerimin Sadece Kitaplaryolda.com tarafından aşagıda
  belirtilen koşullarda KULLANILACAĞINI ve gerektiginde tarafıma Bilgilendirme ve Kitap Tanıtım Amaçlı
  E-posta Gonderebilecegini KABUL EDİYOR ve ONAYLIYORUM.

  Yasal Bilgilendirme:
  Bu ankete katıldıgınızda, kitaplaryolda.com’dan kitap tanıtımları, yeni çıkan kitaplar, yeni makaleler, blog yazıları, etkinlik, söyleşi, fuar, imza günleri vb. haberler için bilgilendirme E-postası almayı kabul ettiginizi bildirmiş olursunuz. Kitaplaryolda.com kişisel verilerinizi üçüncü kişi veya kuruluşlarla doğrudan paylaşmayacağını taahhüt eder. Kişisel verilerinizin saklanması sırasında oluşabilecek bilgi hırsızlıklarından ve buna bağlı uğrayabileceğiniz zararlardan dolayı sorumlu olmadıgımızı açıkça beyan ederiz.